top of page

Stowarzyszenie Przyjaciół

Dzieci i Młodzieży

w Białym Kościele "Pozytywka"

Stowarzyszenie Pozytywka zostało zlikwidowane!

         Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie uchwały nr 2/2021 Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Pozytywka” z dnia 12 marca 2021 roku o postawieniu Stowarzyszenia w stan likwidacji i jego rozwiązaniu oraz na podstawie postanowienia Sadu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy krajowego rejestru Sądowego z dnia 30.03.2021 sygn. Akt KR.XII NS-REJ.KRS/004880/21/665 wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Pozytywka” w Białym Kościele.

Likwidatorem Stowarzyszenia został ustanowiony Dariusz Wolak ul. Willowa 26 32-089 Biały Kościół.

Wzywa się do składania ewentualnych roszczeń w stosunku do Stowarzyszenia w terminie do

30 kwietnia 2021 na adres Likwidatora. Po upływie tego terminu roszczenia nie będą uwzględniane.

                                                                                                    Likwidator Dariusz Wolak

ok.jpg

Za nami kolejne zajęcia w Pozytywce, w sobotę robiliśmy domek dla ptaków. Dzieci z klas 1-2 składały domek z wyciętych elementów i nad wyraz sprawnie operowały śrubokrętem a niektóre nawet wkrętarką :) .
Natomiast starsze dzieci stanęły przed nie lada wyzwaniem. Dostały 2 metrową deskę i z niej miał powstać  domek. Najpierw wyrysowały na niej elementy zgodnie z planem, potem cięły je piłą ręczną (niektóre pierwszy raz w życiu) i to zadanie trochę nas wszystkich przerosło. Żeby wszyscy wyszli z własnym domkiem członkowie stowarzyszenia pracujący z dziećmi ambitnie pomagali w tej operacji. Efekty możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach.

„I Gminny Turniej Szachowy

KRÓLEWSKIE POTYCZKI

Nagrody

1 miejsce - Karta prezentowa empik 150 zł.

2 miejsce - Karta prezentowa empik 100 zł.

3 miejsce - Karta prezentowa empik   50 zł.

plakat.jpg
bottom of page